HESAP OLUŞTUR

ŞİFREMİ UNUTTUM

Sıkça Sorulan Sorular

NishConnect 5651 loglama yasasına tabi işletmeler için geliştirilmiş bir hotspot ürünüdür. Bu ürün ile hem 5651 yasasına uygun log kayıtlarınızı tutabilir hemde müşterilerinize daha kolay ve güvenli bir internet sağlayabilirsiniz.

NishConnect mevcut internet alt yapınızı kullanarak kullanıcıların daha kolay internete erişmelerini sağlamaktadır. İnternete çıkan kullanıcıların bilgileri 5651 yasasına uygun bir şekilde bulut (cloud) ortamında 5 yıla kadar tutulmaktadır.

Nishconnect ürünümüzde toplamda dokuz adet giriş yöntemi bulunmaktadır. Bunlar TC Kimlik No, SMS, Facebook, Twitter, Google+, VKontakte, Kredi Kartı, PayPal, Otel Oda Numarası ile Giriş'dır. Bu giriş yöntemlerinden istediğinizi ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz.

NishConnect ürünümüzde internete giren bir kullanıcının karışısına istediğiniz anket yada kampanya ekranını çıkarabilmenizi sağlayan bir arayüz mevcuttur.

NishConnect anket ve kampanyalarınıza kullanıcı hesabınızla sistemimize giriş yaptıktan sonra Anket ve Kampanya Yönetimi sekmesinden erişebilirsiniz.

NishConnect ürününü kullanmaya başladığınızda internetinizi kullanan kullanıcılar ile ilgili istatistik ve raporlamayı size verilen giriş ekranından görebilirsiniz. Bu istatistik ve raporlar ile internet kullanıcılarının profilini çözerek daha iyi bir hizmet sağlayabilirsiniz.

NishConnect ile internete 3 adımda bağlanabilirsiniz.

  1. Wifi ağını seç - Müşterileriniz wifi ağınıza bağlanır
  2. Bağlantı yöntemi seç - Müşterileriniz bağlantı yöntemlerinden birisini seçer
  3. İnternet hazır - Müşteriniz artık internete bağlı

Hiç bir işlem yapmadan 1 saat boyunca otomatik olarak internete tekrar bağlanabilirsiniz. Bu bağlantı bazı cihazlarda daha uzun olabilir fakat daha kısa olamaz.

Yurtiçinden alınmış bir hat ile SMS kodu talep ediyorsanız;

İşletmenin SMS paketi bittiğinden dolayı SMS ile kodunuz gelmiyor olabilir.

İşletmeye durumu bildirerek konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

Yurtdışından alınmış bir hat ile SMS kodu talep ediyorsanız;

SMS paketleri varsayılan olarak sadece yurtiçi telefon numaralarını destekler.

Bazı işletmelerde yurt dışı paket desteği olmayabilir. Bununla ilgili kesin bilgiyi işletmeden alabilirsiniz.

YUKARI