HESAP OLUŞTUR

ŞİFREMİ UNUTTUM

Bayilik Başvurusu

NishConnect Bayisi olarak müşterilerinizin 5651 Yasal Loglama ve Hotspot ihtiyaçlarına kesin çözüm sunun.

NishConnect, 2002 yılında yazılım ve donanım çözümleri sunmak üzere kurulmuş olan PROYA Profesyonel Yazılım Çözümleri ve Danışmanlık Ltd. Şti.’nin bir ürünü olup, 2015 yılından itibaren NishConnect ürün geliştirme çalışmalarına başlanmıştır. Bu geliştirme çalışmalarında esas hedefimiz Wifi teknolojileri konusunda pazar eksikliğini gidermek, kullanımı kolay ve analitik temelli bir hotspot hizmeti sunmaktadır.

5651 Yasal Loglama ve Hotspot ihtiyaçlarına kesin çözüm sunan NishConnect kısa zamanda büyük beğeni kazanmış, referans müşteri sayısı hızlı bir şekilde artmıştır.

2016 Haziran ayı itibari ile satış işlemlerimizi partnerlerimiz ile birlikte tüm Türkiye’de gerçekleştirme kararı almış ve bu vesile ile siz değerli meslektaşlarımız ile iletişime geçmiş bulunmaktayız.

Müşterileriniz SMS, TC Kimlik No, Facebook, Twitter, VKontakte, Pin veya Kredi Kartı hesaplarını kullanarak güvenli ve hızlı bir şekilde internete giriş yapabilirler.

Bu sektördeki bu çok değerli fırsatı siz değerli meslektaşlarımız ile birlikte değerlendirmek ve hep birlikte daha çok gelir elde etmek için size iş ortaklığı teklif ediyoruz.

Ürünümüzü tanımak üzere genel tanıtımını okumak için lütfen tıklayınız.

Sizleri de iş ortaklarımız arasında görmek ve bu çok değerli fırsatı birlikte değerlendirmekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Görüşmek ve birlikte çalışmak dileği ile.

NishConnect Bayi Başvuru Formu

YUKARI